Aktualności

Andrzejki 2018

dodano: 2018.09.18      Restauracja SenS ma zaszczyt zaprosić Państwa na  "Imprezę Andrzejkową", 

Kontakt

Hotel Restauracja Sens
Lubieszyn 11a
72-002 Dołuje

tel. kom. 607 440 398
tel. +48 (91) 311 87 75
fax. +48 (91) 311 87 75

mail: hotel@hotelsens.pl

Newsletter

Jeżeli jesteś zainteresowany
otrzymywaniem od naszej firmy informacji
o nowościach, które wprowadzamy na
rynek zostaw nam swój adres e-mail

Kącik szefa kuchni

WITAM, JESTEM SZEFEM KUCHNI RESTAURACJI HOTELU SENS
 
W menu naszej restauracji mamy bogaty wybór dań tradycyjnej kuchni polskiej jak i kuchni międzynarodowej.
 
Co jest naszym atutem?
 
Otóż: jedną z głównych podstaw w przygotowaniu posiłków jest to, z czego robimy dania. Pragnę Państwa zapewnić, że nasza restauracja do produkcji potraw używa produktów świeżych o najwyższej jakości, jednocześnie unikając półproduktów i wszelkich substytutów naturalnych produktów czyli substancji chemicznych udających ich smak, barwę i zapach.
 
Dlaczego tak się dzieje?
 
Otóż: koncerny produkujące żywność propagują potrawy, które zawierają chemiczne odpowiedniki naturalnych składników, są one tańsze i ich czas przechowywania jest kilkunastokrotnie dłuższy niż świeżej żywności a do przygotowania posiłków z tych produktów nie trzeba mieć żadnej wiedzy kulinarnej.
 
 

 
 
Co nasz organizm otrzymuje po spożyciu takiego posiłku?
 
Cóż: na pewno niewiele w porównaniu z posiłkiem przyrządzonym w tradycyjny sposób, dlatego w obecnych czasach jest tyle osób otyłych i niedomagających na zdrowiu, które uważają że zjeść dobrze to znaczy dużo i tanio . To największy błąd, uważam że odpowiedni posiłek to podstaw w codziennej egzystencji, to on dostarcza naszemu organizmowi tłuszcze i cukry wyzwalające odpowiednią dawkę energii do codziennej pracy, czy to fizycznej, czy umysłowej, witamin i związków mineralnych niezbędnych do wszelkich procesów życiowych zachodzących w naszym organizmie. Między innymi do wygładu naszych paznokci, czy włosów oraz skóry, a także odbudowy  szkieletu kostnego, białka odpowiadającego za odbudowę naszych komórek . Te wszystkie składniki w zrównoważonych ilościach znajdują się w naturalnej żywności i potrawach, które proponuje nasza restauracja, a których brak w fastfoodach, czy pseudo restauracjach.
 
Większość potraw z naszego menu, to potrawy Ala karte (potrawy, których produkcja zaczyna się w momencie złożenia zamówienia przez klienta, co gwarantuje ich świeżość).
 
Organizujemy wesela oraz inne imprezy okolicznościowe zarówno w restauracji, jak i u klienta w domu (catering).
 
 
 
Nasza restauracja ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu podobnych przedsięwzięć. Ponadto posiadamy wszelkie zezwolenia oraz przeszkolony personel i odpowiednie wyposażenie wymagane przez władze sanitarne i instytucje nadzorujące sektor żywieniowy.
 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje w tworzeniu menu na Państwa imprezę.

 

Hotel Restauracja Sens 2019 Projekt i wykonanie: artOrange.pl