Aktualności

Sylwester 2017

dodano: 2017.10.31 Rok za nami, a jeszcze niektórzy wspominają ostatniego Sylwestra spędzonego w naszej restauracji. Jeżeli chcesz aby nadchodzący Sylwester zapadł Ci w pamięci na dłuuugo, to zapraszamy ponownie. W tym roku postaraliśmy się, aby imprezę poprowadził ktoś wyjątkowy, dla tego  ta noc i jej goście będą w rękach Mistrza Polski Dj-ów z rok

Andrzejki 2017

dodano: 2017.09.14      25 listopada organizujemy zabawę Andrzejkową.           

Kontakt

Hotel Restauracja Sens
Lubieszyn 11a
72-002 Dołuje

tel. kom. 607 440 398
tel. +48 (91) 311 87 75
fax. +48 (91) 311 87 75

mail: hotel@hotelsens.pl

Newsletter

Jeżeli jesteś zainteresowany
otrzymywaniem od naszej firmy informacji
o nowościach, które wprowadzamy na
rynek zostaw nam swój adres e-mail

Informacja

Restauracja SenS

W części restauracyjnej hotelu "SenS" dla naszych Gości przygotowaliśmy 120 miejsc w przestronnej sali. Restauracja posiada części: barową dla ok. 15 osób, restauracyjną dla 120 osób, bilardową, a także salę konferencyjną oraz lożę VIP dla ośmiu osób. Lokal jest klimatyzowany!!!
 
 
Istnieje możliwość dowolnego zaaranżowania wnętrza sali zgodnie z Państwa życzeniem.
 
 
Restauracja jest doskonałym miejscem do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, bankietów oraz innych...
 
Szczególnie wesela organizowane w Hotelu-Restauracji "SenS" na długo pozostają w pamięci Młodej Pary oraz zaproszonych gości. Nasi współpracownicy służą Państwu pomocą w przygotowaniu całej oprawy bankietu.
 

Polecamy kuchnię polską i europejską. Delektując się wykwintnymi potrawami kuchni myśliwskiej, staropolskiej oraz włoskiej, po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do wypoczynku w naszym apartamencie. W tym miejscu relaks jest gwarantowany!

Nasze barmanki zadowolą Państwa najbardziej wykwintne gusta, przygotowując wyszukane drinki.
 
 

Jeśli zainteresowali się Państwo naszą ofertą, i chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów (ceny, wolne terminy itp.) prosimy o kontakt!!!

 

Hotel Restauracja Sens 2017 Projekt i wykonanie: artOrange.pl